Хотілося б привернути вашу увагу до того факту, що в наш час ритуальні послуги передбачають не лише виготовлення пам’ятників і надгробків, безліч з яких вироблено згідно стандартам. Але і створення елітних пам’ятників, включення до загального ескіз дизайн-проекту таких деталей як вази, лавки, столи, цоколі та гранітні квітники, а також інші фігури і елементи з каменю.

Для того, щоб оформити місце поховання, в дизайні меморіального комплексу можна використовувати різні деталі, наприклад, зробити цоколь з граніту, вимощення . За допомогою цих доповнень доглядати і утримувати в порядку місце поховання стане легше.

Наша майстерня пропонує вази з граніту, підсвічники, декоративні кулі, бронзові та латунні аксесуари провідних виробників Італії та Польщі.

Якщо пам’ятник на могилі вже встановлений, то наші майстри підберуть доповнення, які будуть максимально відповідати обраному раніше дизайну або ж виготовлять їх на замовлення.

Наші майстри виготовляють пам’ятники з граніту будь-якого розміру та складності виконання. Ми не боїмося об’ємної роботи, а навпаки бачимо в ній шлях до самовдосконалення.