untitled

 

Майстерня памятників була створена ще у 1981 році професійним художником який малював картини на полотні. Він вирішив вкласти свій талант у виготовлення художньої продукції на камені. В даний час підприємство занімається виробництвом Гранітних Памятників та меморіальних комплексів будь-якої конструкції та складності. Головний напрямок – проектування, виготовлення художнє оформлення та встановлення пам’ятників у Львівській області. У нас завжди діють гнучкі системи знижок для наших клієнтів!
За весь цей час ми росли та вдосконалювались, збільшуючи об’єми, впроваджуючи нові технології, поставляючи виключно якісну продукцію, виготовляючи гранітні пам’ятники для всіх категорій населення. Цьому сприяли не тільки накопичений досвід і знання, а й бездоганна репутація серед наших клієнтів.
В нашому колективі працюють чудові люди які завжди готові підказати, вибрати відповідний дизайн, матеріал, підібрати фотографію або епітафію та дійти до спільної думки! Ми завжди намагаємося уникнути непорузумінь у колективі. Робота з каменем приносить нам задоволення.
Всі замовлення виготовляються в домовлені терміни, ми намагалися виконати всі побажання наших замовників на найвищому рівні. На нашому сайті ви завжди можете подивитися зразки і вибрати виріб, який вам подобається. Якщо ж ви хочете замовити щось унікальне, найкраще вам підійдуть ексклюзивні пам’ятники, які ми розробляємо і виготовляємо під індивідуальне замовлення. Всю необхідну інформацію про продукцію завжди можна отримати у спеціалістів, звернувшись за телефонами, вказаними на сайті компанії.