Професійні художники і гравери нашої компанії, з величезним професіоналізмом виконають будь-яке зображення на пам’ятнику.

На самому початку художніх робіт необхідно вибрати спосіб нанесення зображення чи написи на пам’ятник, адже на різних видах каменю портрети і написи виглядають по-різному.

Наші співробітники, безумовно, допоможуть Вам визначитися з вибором і наочно продемонструють переваги або недоліки того чи іншого виду художнього оформлення пам’ятників.

Виконуючи художні роботи, щоб виділити напис на тлі пам’ятника, виготовленого з каменю світлого тону (сірий, рожевий та ін), і зробити її більш довговічною, ми запропонуємо Вам покриття написи білою або чорною фарбою, сухозлітним золотом, позолотою або бронзою. Покриття написів необхідно застосовувати на деяких видах матеріалів для підвищення контрастності і кращої читання.

Ми можемо запропонувати Вам величезну кількість варіантів ритуальної символіки та декоративного оформлення пам’ятника: хрести, окантовки по периметру пам’ятника, зображення квітів (троянди, гвоздики, тюльпани ). Ви можете принести власне зображення або варіант оформлення пам’ятника.

Художні роботи передбачають різноманітні шрифти, від самого простого до шрифту будь-якої складності.