При виготовленні пам’ятників з граніту, ми використовуємо природний граніт. На відміну від всіх інших альтернативних матеріалів, граніт є найпотужнішим і найміцнішим матеріалом і володіє чудовими властивостями до протистояння зовнішнього середовища. Він не чутливий до температурних коливань, має низьке водопоглинання і високу стійкість до забруднень. Сам по собі, граніт є одним з найбільш щільних, твердих і міцних гірських порід. Використовувані нами види граніту і їх забарвлення Ви можете побачити на фотографіях розташованих нижче.

Коротко про деякі родовища граніту:

Букінський- основний матеріал для виготовлення пам’ятників. Саме по собі Букінський граніт має чорний колір, і найважчу питому вагу серед гранітів – порядком 3100 кг/м3.

Покостівський граніт (покостівка) – один з найбільш універсальних кольорових гранітів. Колір покостівського граніту – сірий, рівномірний. Цей тип граніту підходить для виготовлення будь-яких виробів з граніту.

Лезниківський граніт (Лезники)- колір граніту насичений червоний. Є найтвердішим гранітом і найскладнішим в обробці. У відмінності від багатьох інших на даний момент Лезниківський граніт видобуває лише один кар’єр в селі Лезники, Володарськ-Волинського району Житомирської області.